"Adaletsizliği bir yangından daha çabuk önlemeliyiz"

Herakleitos

Telefon

+90 312 231 79 29

Altan Balantekin, Avukat

KURUCUMUZ
Av. Altan BALANTEKİN
1972 yılında ’nden mezun olan Av. Altan BALANTEKİN, akademik çalışmalarından sonra, 1974 yılında Ankara’da Balantekin Hukuk Bürosu’nu kurmuştur.
Aktif meslek hayatında farklı branşlarda yüzlerce hukukçunun yetişmesine katkıda bulunmuştur.
Halen Balantekin Hukuk Bürosu kadrosu olarak, Av. Altan BALANTEKİN’in gözetiminde ve öncülüğünde müvekkillerine ve yargı süreçlerinin takibi konularında hizmet vermektedir.

Fevzi Çeltikçi, Avukat

Av. Fevzi ÇELTİKÇİ
1970 Yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Av. Fevzi ÇELTİKÇİ 1973 yılından bu yana Ankara’da yapmaktadır. Ağırlıklı olarak Şirketler, Ticaret, Sigorta ve Hukuku konularında uzmanlaşmış olan, Av. Fevzi ÇELTİKCİ mesleki bilgi ve tecrübesiyle Balantekin Hukuk Bürosu müvekkillerine uzmanlık alanlarında danışmanlık vermektedir.

Mustafa Gülcü, Avukat

Av.
1982 yılında Ankara Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Av. Mustafa GÜLCÜ, Ankara Üniversitesi Kamu Hukuku Anabilimdalı, Ceza Hukuk Bilim Dalında Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsünde Kamu Yönetimi Uzmanlık Programlarını bitirmiştir. “Çeşitli Eğitim Kurumlarında “Özel Güvenlik Hukuku” dersleri vermiş olup, bu alanda ayrıca yayınlanmış eserleri mevcuttur.”
Emniyet Teşkilatı’nda 43 yıl ülkemize hizmet etmiş, son olarak Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte iken, emekli olarak Avukatlığa başlamıştır.
Halen ağırlıklı olarak Ceza ve İdare Hukuku alanlarında müvekkillerine danışmanlık verip yargılama aşamalarında temsil etmektedir.

Taha Balantekin, Avukat

Av. Taha BALANTEKİN
2004 yılında Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Av. Taha BALANTEKİN, 2006 yılından bu yana avukatlık yapmaktadır. Ağırlıklı olarak Aile Hukuku-Usul Hukuku konularında uzmanlaşmış olup, dava ve duruşmaların takibi hususunda hizmet vermektedir.

Hamza Ekşioğlu, Avukat

Av. Hamza Ekşioğlu

ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ
2004 yılında Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Av. Hamza EKŞİOĞLU, 2005 yılından bu yana kurucusu olduğu Ekşioğlu Hukuk Ofisi’nde İstanbul Barosu mensubu olarak avukatlık ve danışmanlık faaliyetlerine devam etmektedir. Ağırlıklı olarak Gayrimenkul-İnşaat-İmar Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku alanlarında uzmanlaşmış olup müvekkillerimiz olan şirket ve şahıslara danışmanlık yapmakta ayrıca müvekkillerimizin idari ve hukuki yargı süreçlerinde çalışma arkadaşları ile birlikte katkı sağlamaktadır.

Ahmet Rasim Balantekin, Avukat

Av.Ahmet Rasim BALANTEKİN
2009 yılında Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Av. Ahmet Rasim BALANTEKİN 2010 yılından bu yana avukatlık yapmaktadır. Ağırlıklı olarak Gayrimenkul – Miras, Kooperatifler ve alanında uzmanlaşmış olup müvekkillerinin bu alanlardaki hak ve menfaatlerinin takibi hususunda hizmet vermektedir.

Figen Alpaslan, Avukat

Av.Figen ALPASLAN
2012 yılında Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Av. Figen ALPASLAN, 2013 yılından bu yana avukatlık yapmaktadır. Ağırlıklı olarak Gayrimenkul – Miras Hukuku Fikri ve Sınai Haklar Hukuku ile İcra ve İflas Hukuku alanlarında ve süreçlerinin takibinde hizmet vermektedir.

İrem Duman, Avukat

Av.İrem Duman

2012 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Av. İrem DUMAN, 2013 yılından itibaren avukatlık yapmaktadır. Ağırlıklı olarak özel hukuk davaları, iş hukuku, iflas hukuku alanlarında uzmanlaşmış olup dava ve tüm hukuki süreçlerin takibi konusunda hizmet vermektedir.

Sevde Gökmen, Avukat

2017 yılında Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Av. Sevde GÖKMEN, 2019 yılından bu yana avukatlık yapmaktadır. Ticaret Hukuku, İş Hukuku alanlarında çalışmakta. Anayasa Mahkemesi ve AİHM başvuruları hususunda hizmet vermektedir.

Hacer İrem Alan, Avukat

Av. Hacer İrem ALAN, 2018 yılında Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Av. Hacer İrem ALAN, 2020 yılından bu yana avukatlık yapmaktadır. Ceza Hukuku-Miras Hukuk ve Vesayet davaları alanında çalışmaktadır.

Ömer Emrah Çakıroğlu, Avukat

ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ
İstanbul Barosu nezdinde “Çakıroğlu Hukuk Bürosu” kurucusudur.

Muhammed Sincar, Avukat

ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ
Barosu nezdinde, “Ata Hukuk Bürosu” kurucusudur.

Gaye Kuşçu, Avukat

ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ
İzmir Barosu nezdinde, Av. Gaye Kuşcu Hukuk Bürosu olarak hizmet vermektedir.

Talha Balantekin, Muhasebe ve İdari işler sorumlusu

İDARİ PERSONEL
Muhasebe ve İdari işler sorumlusu
Aydın Üniversitesi Uluslarası Ticaret Bölümünden mezun olan Talha Balantekin, ayrıca Adalet Bölümü mezunudur. Halen büromuz bünyesinde Muhasebe ve mali işlerin takibiyle ilgilenmektedir.

Hakan Atacan, İcra Katibi

İDARİ PERSONEL
İcra Katibi
2008 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesinden mezun olmuştur. Ayrıca İşletme Lisans mezunu olup, halen Atatürk Üniversitesi Adalet bölümünde uzaktan eğitim görmektedir. İcra takipleri-haciz-tahliye işlemleri konusunda faaliyet göstermektedir.

Selim Güner, İcra Katibi

İDARİ PERSONEL
İcra Katibi
2012 yılında Aksaray Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca Kamu Yönetimi Lisans mezunu olup, halen Adalet bölümünde Uzaktan Eğitim görmektedir. İcra takipleri konusunda faaliyet göstermektedir.

Zeynep Demirel Yönetici, Asistanı

İDARİ PERSONEL
Yönetici Asistanı

Blog’ta Ara…

Kategoriler

close

Copy and paste this code to display the image on your site